Červená Voda
Oficiální stránky obce
Červená Voda

Obecní úřad - Kontakty

Obecní úřad Červená Voda
Červená Voda 268
561 61
Obecní úřad Červená Voda

Kontakt

Kontakty
Telefon 465 626 212 Fax 465 626 319 Webové stránky www.cervenavoda.cz Email urad@cervenavoda.cz ID datové schránky kdqbe3j
Ostatní informace
00278637
DIČ CZ00278637
Číslo účtu ČS1324465319/0800
Číslo účtu ČNB94-6013611/0710
Číslo účtu ČNB v EUR34534-6013611/0710

Pracovní doba

Po a St 7:00 - 11:30 12:00 - 17:00
Út a Čt 7:00 - 11:30 12:00 - 15:00
7:00 - 11:30 12:00 - 13:30

Úřední hodiny

Po 8:00 - 11:30 12:00 - 17:00
St 8:00 - 11:30 12:00 - 17:00

Informace o provozu podatelny a podmínkách přijímání dokumentů

Kontakty na pracovníky úřadu

Starosta
Ing. Petr Mareš, Ph.D. starosta@cervenavoda.cz
Tajemník
Ing. Petr Cink cink@cervenavoda.cz
Sekretariát
Bc. Zorjana Pryjmak, Dis. sekretariat@cervenavoda.cz 465 626 212
Podatelna, evidence obyvatel, místní rozhlas, hřbitovy
Marie Vasserbauerová podatelna@cervenavoda.cz 465 626 319
Přestupková agenda
Michaela Kubíčková kubickova@cervenavoda.cz
Matrika, ověřování, SPOZ, opatrovnictví, CzechPoint

Magdalena Patloková patlokova@cervenavoda.cz

Investiční referent, pověřenec pro ochranu osobních údajů
Ing. Václav Jetmar jetmar@cervenavoda.cz 465 626 216
Správa bytů
Ing. Ludmila Nováková byty@cervenavoda.cz 465 322 700
Účtárna a pokladna
Bc. Růžena Nejedlá - vedoucí nejedla@cervenavoda.cz 465 322 484 Marie Hošková hoskova@cervenavoda.cz Bc. Eva Kozáková - pokladna kozakova@cervenavoda.cz Terezie Bartoňová bartonova@cervenavoda.cz
Správa majetku
Bc. Karel Uhlíř uhlir@cervenavoda.cz 465 626 216
Obecní technik
Lukáš Stejskal stejskal@cervenavoda.cz736 279 515
Odbor stavební, silniční a životního prostředí
Bc. Markéta Planková - vedoucí plankova@cervenavoda.cz 465 322 615 Zdeňka Blažková blazkova@cervenavoda.cz Anna Kárníková DiS. karnikova@cervenavoda.cz
Správa lesů
Ing. Ladislav Kozák kozak@cervenavoda.cz
Manažer projektu OPZ a koordinátor pro MA21
Mgr. Miroslav Beran beran@cervenavoda.cz
Služby obce Červená Voda s.r.o.
Ing. Martin Mikulášek mikulasek@cervenavoda.cz 465 322 455 Anna Mlčková mlckova@cervenavoda.cz

Přímé elektronické spojení na jednotlivé pracovníky je tvořeno jednotněprijmeni@cervenavoda.cz.